Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Závěr školního roku 2020/2021

Závěr školního roku 2020/2021Datum konání:
1.7.2021
Datum ukončení:
31.8.2021

Tak jsme to všichni úspěšně zvládli... Nevšedně náročný školní rok 2020/2021 je za námi a všichni teď s radostí vyrážíme vstříc prázdninám. Stihli jsme vše, co jsme si naplánovali, i když trochu nezvykle, nakonec máme spoustu krásných zážitků. S vysvědčením se dostalo na každého a my gratulujeme k pěkným výsledkům. Mezi žáky 4. třídy jsme odměnili ty, kteří jsou a doufáme, že nadále i budou vzory pro své okolí a další spolužáky. Rozloučili jsme se s žáky páté třídy, kteří od příštího školního roku už budou studovat na jiných školách. Moc jim přejeme, ať se jim daří a doufáme, že na roky u nás budou rádi vzpomínat.

Těšíme se na nové prvňáčky, kteří k nám opět v září zavítají. S řečmi o normálním školním roce, jak jej známe z uplynulých let, chvilku ještě počkáme, ale zároveň už teď víme, že v případě podobných omezení vše zvládneme nejméně stejně dobře jako tento rok.

Informace ohledně nadcházejícího školního roku budeme průběžně zveřejňovat zde na webových stránkách školy, popřípadě kontaktujte ředitelku školy nebo nás navštivte v úředních hodinách v době prázdnin.

Děkujeme za spolupráci rodičů, celému kolektivu ZŠ a MŠ Prosenice a všem Vám přejeme krásné prázdniny se spoustou zážitků, užijte si je v radosti a pohodě a hlavně také bezpečně. :)