Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Co se děje v červnu

Co se děje v červnuPoslední měsíc školního roku je třeba dětem i trochu zpříjemnit. Je pravda, učení není zrovna málo, ale mimoškolní aktivity a projekty, které obohatí klasickou školní výuku by měly být nadále součástí.

Měsíc červen jsme započali Dnem dětí, v němž školní družina připravila pro děti zábavný přespolní běh s odměnou. Od stejného dne do 4. června probíhal na škole projekt polytechniky firmy NOE z Lipníku nad Bečvou, který si užili žáci všech tříd ZŠ i děti z MŠ. 

3. června měli žáci 1. - 3. třídy možnost vycestovat do Dramacentra v Olomouci, kde se zúčastnili projektu s názvem "Největší poklad". 

10. června žáci 2. - 5. třídy spolu s předškoláčky z MŠ vycestovali v rámci mimoškolního projektu do Pevnosti poznání v Olomouci.

21. června čekal celou školu výlet do Dinoparku Vyškov. Výherci soutěže o nejlepší komiks - žáci 4. a 5. třídy vyhráli tento výlet spolu s dalšími menšími odměnami. 1. - 3. třída vyrazila spolu s nimi, i když za menší poplatek. Fotografie z výletu najdete ve fotogalerii. 

25. června žáci 2. a 3. třídy - cyklovýlet spojený s procházkou na Helfštýn.

 

 

Tak doufáme, že se nám ten poslední školní měsíc vydaří. :)