Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Poděkování

PoděkováníPoděkováníJak už to tak bývá, školní rok utekl moc rychle, sotva začal a už končí. Od září jsme toho však stihli spoustu, ale... Nezvládli bychom to sami - platí tu staré známé motto: "Jeden za všechny a všichni za jednoho.", proto od nás patří velké poděkování těm, kteří se na všech akcích, veřejných i školních, na projektech, sponzorských darech, třídnických záležitostech i na běžné komunikaci s námi podíleli.

Myslíme si tím především na vás, rodiče. Víme, že není vždy jednoduché přijmout všechny školní změny rychle, zvyknout si nebo lehce najít vyhovující kompromis. Víme, že ne každý si vždy může dovolit být s námi v kontaktu dennodenně a řešit tak záležitosti kolem svých dětí ihned. Nejen proto vítáme každou vaší zpětnou vazbu a ceníme si toho, že se navzájem dokážeme respektovat a jít tak dětem příkladem. Jsme rádi, že se s vámi můžeme podílet na výchově vašich dětí, na jejich vzdělávání a že důvěřujete naší zodpovědnosti. Doufáme, že i v příštím školním roce se budeme moci těšit tak skvělé spolupráci a podpoře. Děkujeme!

Neopomínáme ani další organizace, spolky a přátele školy, kteří nás ve všem podporujete a snažíte se s námi o co nejlepší spolupráci. I vám patří velké díky.

Za celý kolektiv ZŠ a MŠ přejeme krásné a odpočinkové letní prázdniny plné pozitivních zážitků a úsměvů na tvářích! Budeme se opět těšit v novém školním roce 2023/2024. :)