Drobečková navigace

Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Letní kempy 2021

Letní kempy 2021LETNÍ KEMPY 2021
V posledním červencovém týdnu těchto prázdnin se v naší škole uskutečnil vzdělávací LETNÍ KEMP pro děti, akce, kterou garantuje, zejména finanční podporou MŠMT ČR. Veškerá organizace a práce s dětmi je pak již na nás.
Pro děti jsme připravili pohybový sportovně turistický týden, s vložením zábavného procvičování získaných školních vědomostí. Do všech aktivit bylo zařazeno množství nejrůznějších vědomostních kvízů, křížovek, veselých testíků… Také řada jednoduchých pokusů, které vždy zaujmou, výtvarné a pracovně technické činnosti.

Děti si tak procvičovaly a utvrzovaly učivo opravdu velmi zábavnou formou a vlastně vůbec nevěděly, že se „učí“. Naše „učení“ bylo nazváno „výukou za pochodu“.
Jak tyto dny tedy probíhaly? Podívejte se, něco si přečtěte a prohlédněte fotografie. Je z nich jasně vidět, že se děti docela určitě nenudily. Celým týdnem nás provázela písnička "Znáš nebe bez mraků", malé zápisky do turistických deníčků a důkladný PITNÝ REŽIM a také jsme si pohráli s míči, obručemi, švihadly a dalším sportovním náčiním.