Po roce jsme s dětmi 4. a 5. ročníku opět navštívili naše hlavní město. Brzké ranní vstávání, šestihodinová cesta vlakem tam a zpět, tisíce kroků po Praze, spousta dalších turistů a návštěva různých památek a center z výletu udělala nezapomenutelný zážitek. Počasí nám přálo, tak jsme mohli s panem průvodcem poznat kus Prahy od vlakového nádraží metrem na I.P.Pavlovu a odtud přes královské zahrady na Pražský hrad – kde jsme viděli výměnu stráží. Navštívili jsme katedrálu sv. Víta, prošli jsme si Zlatou uličku, smočili jsme ruce ve Vltavě a udělali si krásné fotky s pozadím Karlova mostu. Návštěva nákupního centra Palladia byla samozřejmostí hlavně kvůli obědu.
Zábavná a fascinující pro nás byla prohlídka Steel Art Muzea s ocelovými sochami. Čas nám hrál do karet, takže jsme mohli kouknout i na Staroměstské náměstí, podívat se, jak Pražský orloj odbíjí 4 hodiny odpoledne. Pak už jsme se vydali procházkou na vlakové nádraží a uvelebili se ve vlaku zpět domů. Jsme rádi, že jsme Prahu navštívili, byl to pro nás krásný zážitek. Těšíme se na další.