Školní výlet
V úterý 26.5.2026 jsme se s dětmi z MŠ vypravili autobusem na farmu do Hostkovic. Hned po svačině jsme začali prohlídkou farmy. Viděli jsme kozy, koně, ovce, prasata, králíky, drůbež, kočku a pejska. Děti se během prohlídky dozvěděly zajímavé informace o zvířátkách, seznámily se s jejich životem, způsobem péče a také významem pro farmu i člověka. Děti připravovaly krmivo, poznaly, jak se pečuje o koně, vyzkoušely si, jak se čistí stáje. Za odměnu se mohly všechny děti na koni také svézt. Od rána nám krásně svítilo sluníčko. Zážitkový den na farmě se nám parádně vydařil a do MŠ jsme odjížděli s krásnými zážitky.